INFORMACJE

O NAS

NSURF jest projektem całkowicie niekomercyjnym dzięki czemu za korzystanie z naszych usług nie są pobierane żadne obowiązkowe opłaty aktywacyjne lub abonamentowe.

Umożliwiamy w prosty i szybki sposób zaistnieć w sieci poprzez obsługę adresu internetowego, poczty e-mail, strony WWW czy sklepu online.

Nie jest dla nas ważne czy jesteś osoba prywatną czy prowadzisz firmę lub instytucję. Wszystkich użytkowników staramy się traktować jednakowo poważnie. Dzięki posiadanej platformie sprzętowej jesteśmy w stanie zapewnić wysoką dostępność usług i jakość obsługi porównywalną z komercyjnymi odpowiednikami.

WARUNKI OTRZYMANA KONTA

Konta nie są dostępne publicznie, nie można ich też kupić. Do ich uzyskania wymagane jest podanie specjalnego tokenu, który może zostać wygenerowany przez osoby posiadające już konto. Wynika z tego, że z naszych usług mogą skorzystać w szczególności nasi znajomi i osoby mające ich poparcie. Nie zamykamy się jednak w tak wąskim gronie. Jeżeli masz pomysł na ciekawy projekt internetowy lub poprostu konto jest Ci potrzebne i potrafisz to uzasadnić, skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas.

Kolejnym warunkiem do otrzymania konta jest samodzielne wysłanie zgłoszenia przy pomocy przygotowanego przez nas formularza.

Ignorujemy zgłoszenia, które nie zawierają wymaganych przez nas informacji lub stwarzają wątpliwości, że przesłane dane mogą być niezgodne ze stanem faktycznym.

Każdy token może być wykorzystany tylko jeden raz. Wszystkie nadesłane zgłoszenia staramy się rozpatrywać maksymalnie w ciągu 7 dni.

WARUNKI UŻYTKOWANIA KONTA

 1. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację warunków użytkowania konta.
 2. Użytkownik powinien posiadać niezbędną wiedzę umożliwiającą mu obsługę konta i udostępnionych narzędzi zgodnie z warunkami użytkowania konta.
 3. Użytkownik otrzymujący konto zobowiązuje się:
  • wprowadzić prawdziwe dane podczas procesu rejestracji konta,
  • wykorzystywać konto zgodnie z prawem i netykietą,
  • nie działać na szkodę serwera i innych użytkowników,
  • nie obciążać nadmiernie zasobów serwera,
  • przestrzegać restrykcji nałożonych na konto,
  • dbać o poufność hasła,
  • nie udostępniać treści uważanych publicznie za obraźliwe lub naruszające prawa osób trzecich,
  • nie rozsyłać masowo wiadomości email bez zgody adresatów (spam),
  • nie uruchamiać i nie przechowywać na koncie szkodliwego oprogramowania(boty, klony, exploity).
 4. Niewykorzystywane konta są regularnie kasowane - brak logowań w ciagu 365 dni.
 5. Zmiana nazwy konta (loginu) nie jest możliwa.
 6. Skasowane konto nie może zostać przywrócone.
 7. Za przechowywaną treść danych pełną odpowiedzialność ponosi użytkownik konta.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia konta bez podania przyczyny oraz udostępnienia danych użytkownika na żądanie odpowiednich organów.
 9. Nie ponosimy odpowiedzialności za przypadki nieprawidłowego funkcjonowania naszych usług oraz nie odpowiadamy za utratę danych umieszczonych przez użytkowników na serwerach.
 10. Złamanie warunków użytkowania konta skutkuje skasowaniem konta.
Poczta
0PLN
POP3/IMAP
Dysk
0PLN
Pojemność 25GB
Shell
0PLN
Terminal SSH
Cloud
0PLN
Dane w chmurze
WWW
0PLN
PHP i SQL
Abonament
0PLN
Brak opłat
Aktywacja
0PLN
Za darmo

© 2002 - 2019 NSURF